Leadership Mix Masterclass: Vodenje projektov - načrtovanje in upravljanje z ekipo, Vrtojba-Šempeter pri Gorici

Leadership Mix Masterclass: Vodenje projektov - načrtovanje in upravljanje z ekipo, Vrtojba-Šempeter pri Gorici

15. 04. 2025

Datum: 23. april 2025, od 9.00 do 12.00 ure

Kraj: Primorski tehnološki park (soba N 19, prvo nadstropje), Vrtojba-Šempeter pri Gorici

  • Ste odgovorni za projekte, pa se soočate z izzivi pri načrtovanju, razporejanju nalog ali motivaciji ekipe?
  • Se vam dogaja, da projekti zamujajo, presežejo proračun ali izgubijo fokus?

Na praktični in interaktivni delavnici boste obdelali ključna znanja in orodja, ki jih potrebuje vsak vodja projekta - od osnov načrtovanja do upravljanja ekipe in nepredvidljivih situacij.

Kaj boste pridobili?

  • Ključna znanja o ciljih, časovnih načrtih in proračunih
  • Učinkovito komunikacijo in razdelitev vlog znotraj projektne ekipe
  • Strategije za upravljanje tveganj in nepričakovanih izzivov
  • Praktična orodja za vodenje realnih projektov v dinamičnem okolju
  • Interaktivne vaje in primeri iz prakse

Poglobljena vsebina delavnice

  • Osnove projektnega vodenja - kako definirati cilje, sestaviti časovnico in postaviti realen proračun
  • Razdelitev vlog in učinkovita komunikacija - kako zagotoviti, da vsak član ekipe ve, kaj počne in zakaj
  • Upravljanje tveganj - kako prepoznati možne težave in se nanje pripraviti
  • Vodenje ekipe v praksi - kako ostati vodja tudi v težkih trenutkih in ob nepričakovanih spremembah

Kako bo delavnica potekala?

Vedran Krevatin bo vsebine podal na praktičen, izkustven način - z veliko primeri, vajami in orodji, ki jih boste lahko takoj uporabili:

  • Interaktivna - vsak udeleženec aktivno sodeluje
  • Praktična - delate na realnih projektih
  • Orodja za takojšnjo uporabo v vsakdanjem delu
  • Povezovalna - odlična priložnost za mreženje in izmenjavo izkušenj

O izvajalcu: Krevatin Vedran je univerzitetni diplomiran inženir elektrotehnike in je leta 2012 zaključil The Presidents’ MBA Program na IEDC Bled. Svojo poslovno pot je začel v S&T Hermes Plus d.d. kot vodja ključnih kupcev, nato v Hermes SoftLabu d.d. kot direktor prodaje za Adriatic regijo, leta 2008 pa se je priključil ekipi Avtente.si kot direktor prodaje. Aprila 2009 je postal direktor celotnega poslovnega področja v družbi Avtenta.si, odgovoren za razvoj poslovanja podjetja, kar vključuje skrb in odgovornost za področje prodaje, poslovnega razvoja, marketinga in izobraževalnega centra. S 1. marcem 2011 je postal direktor družbe Avtenta.si in tako dobil štiriletni mandat za vodenje družbe Avtenta.si. Januarja leta 2015 se je pridružil podjetju IN2 d.o.o Koper (članica skupine IN2 Group) kot član uprave, kjer je 1.3.2018 prevzel vodenje družbe in Business unit Insurance na nivoju IN2 Group. Od leta 2022 je v  IN2 Group poleg BU Insurance zadolžen tudi za Business unit Finance.

Komu je delavnica namenjena?

Prednost pri prijavi imajo:

  • ustanovitelji podjetij
  • vodje ekip v malih in srednje velikih podjetjih (MSP)
  • potencialni podjetniki tik pred lansiranjem produkta na trg

Delavnica je brezplačna, vendar je prijava obvezna zaradi omejenega števila mest.

Dodatne informacije in prijave

Aktivnost/dogodek je v okviru JR podporno okolje 2023 - 2025 sofinancirana iz sredstev Evropskega sklada za regionalni razvoj, Ministrstva za gospodarstvo, turizem in šport ter SPIRIT Slovenija, javne agencije.

Ali se vam je zdel članek koristen? Da Ne



Nazaj